vltava

PARNÍK PRAHA

Zveme vás na plavbu nově zrekonstruovaným parníkem Praha. Loď vás očaruje svým jedinečným interiérem a plavba se pro vás tak stane nezapomenutelným zážitkem. Vltava na trase parníku Praha nezamrzá, což nám umožňuje celoroční provoz. Restaurace na parníku je v zimě vytápěna a v létě klimatizována. Na naší částečně zastřešené venkovní palubě si jízdu určitě vychutnáte, zejména v letních měsících. Plavby po Vltavě si s námi můžete vychutnávat po celý rok.

 

 

Plavba po Vltavě

 

Plavba lodí historickým centrem Prahy patří k oblíbeným turistickým atrakcím a právem. Plavbu vám jistě zpříjemní pestrá nabídka nápojů palubního baru, teplá i studená kuchyně v klasické i rautové podobě. Profesionální a milá obsluha je samozřejmostí ve všech prostorách lodi Praha.

 

 

Vyhlídkové lodě a parníky

 

Parníky na Vltavě měli vždy své kouzlo a naše loď není výjimkou. Nabízíme vyhlídkové plavby na lodi s kapacitou 166 osob. Okružní plavby Prahou spojené například s večeří na parníku, jsou velmi oblíbené. Večeře na lodi, stejně jako oběd, jsou možné formou studené i teplé kuchyně. Zkuste oslavit konec roku plavbou po Vltavě. Silvestr na parníku se pro vás stane dlouho vzpomínaným okamžikem. Po domluvě zajistíme například speciální výzdobu, mobilní kasino, ruletu, kouzelníka, hostesky, ohňostroje. Nebráníme se jakémukoliv přání.

 

 

Firemní akce na lodi, svatby, oslavy

 

Pronájmy lodí na Vltavě jsou velmi vyhledávané pro pořádání firemních akcí nebo rodinných oslav. Firemní akce na parníku jsou ideální pro utužení firemního kolektivu. Svatby na lodi zajistíme plně dle vašich přání. Termín, délka plavby a trasa jízdy, druh občerstvení, vše jsme schopni přizpůsobit vašim přáním. Po domluvě rádi zajistíme i hudební produkci.